Przejdź do głównej zawartości

REFERENCJE

Monika Turemka
Monika Turemka 

8 krotna Mistrzyni Polski w Kickboxingu, zawodowa v-ce Mistrzyni Polski w kick-boxingu, Mistrzyni Słowacji w kick-boxingu, v-ce Mistrzyni Bałkanów w kick-boxingu, 1 dan w Kickboxingu.

"Od lat trening był dla mnie narzędziem do rozwoju różnych funkcji mojego organizmu. Mimo, iż musiałam utrzymywać limit swoich kategorii wagowych moje ciało nie wyglądało tak jak chciałam. Gdy otrzymałam od Alberta plan dietetyczny skrojony na miarę i usystematyzowałam trening siłowy - moje ciało zaczęło się zmieniać. Na początku uzupełniłam braki mięśniowe. Następnie przystąpiłam do szybkiej redukcji pod okiem Alberta (co jest widoczne na zdjęciu). Współpraca z Nim jest bardzo prosta i bez zbędnego gadania. Wytyczne są jasne i wystarczy się ich trzymać. Albert jest zawsze pomocny nawet w momentach zwątpienia."

Kamila Szplitgejber niesamowita przemiana
Kamila Szplitgejber

"Treningi z trenerem personalnym były jednym z moich noworocznych postanowień . Cala ja w styczniu tego roku to 19 lat , 164 cm wzrostu i 82 kg w bezsilności i rozpaczy, a do tego poważne problemy zdrowotne po części spowodowane dużą otyłością jak to określił lekarz analizując moje wyniki badan, które na tamta chwile były naprawdę fatalne.
Trenera starałam się oczywiście wybrać najlepszego i teraz wiem , ze lepiej trafić nie mogłam.
Albert podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, ułożył odpowiednia dietę i trening dopasowany do moich potrzeb, stanu zdrowia i sposobu życia, przy tym już na pierwszym spotkaniu wzbudził moje zaufanie, rozwiał wątpliwości i dodał wiary w sukces. To nie tylko doskonały trener, ale również wspaniały człowiek, zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie i wiem , ze nadal mogę. 
A jak wiele razy chciałam się poddać, jak wiele razy traciłam nadzieje, wiedza wszyscy którzy przez lata walczą z nadwagą czy otyłością. Na szczęście przy mnie i dla mnie zawsze i o każdej porze był Albert - wyrozumiały, ciepły ale i wymagający , gotowy wysłuchać i wesprzeć, ale również zmotywować do dalszego działania. 
Po miesiącu moja waga zmniejszyła się o pierwsze 6 kg , a wyniki badan lekarskich diametralnie się poprawiły. Kolejny miesiąc to nie tylko książkowe wyniki badań, ale również kolejne 4 kg mniej do dźwigania. Świat nabrał kolorów, choć nie ukrywam wiele razy było ciężko, ale gdyby nie Albert nie osiągnęłabym takich wyników jakie osiągnęłam. Z Albertem ćwiczyłam do lipca i straciłam łącznie 20 kg Dzięki treningom i diecie czuje się doskonale, no i znacznie lepiej wyglądam. Nadal trenuję i nadal chudnę.
Mam nadzieje że ta opinia pomoże wszystkim, którzy już zwątpili w swoje możliwości. 
Albercie dziękuję za pomoc w osiągnięciu noworocznego celu i stworzeniu nowej mnie:)Serdecznie pozdrawiam."

5 mc redukcji, niedoczynność tarczycyMonika Makijewska-Mielniczuk

"Jeżeli miałabym ocenić  Alberta w skali od 1 do 5 to zdecydowanie daję 6.  Borykam się z niedoczynnością tarczycy i wiele razy próbowałam sama uporać się z nadmiarem kilogramów jednak dopiero przy jego pomocy to mi się udało. 
Ułożony przez niego plan żywieniowy jest bardzo zróżnicowany, a trening  urozmaicony i  co dla mnie najważniejsze nie nudny i dający efekty.  Albert jest też doskonałym psychologiem i dokładnie wie kiedy człowieka przycisnąć i pogonić do pracy a kiedy odpuścić czy pochwalić co doskonale motywuję w dążeniu do celu. 
Albert to wysokiej klasy profesjonalista z ogromną wiedzą ale również bardzo sympatyczny człowiek :). Zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na miliony moich pytań dotyczących diety i zamiany produktów w diecie jak i tych dotyczących ćwiczeń a jestem co tu dużo mówić dociekliwa i upierdliwa z tendencją do kombinowania ;). Wyraźnie czuć,  że ten człowiek kocha to, co robi, dzięki czemu niezwykle angażuje się w swoją pracę.
Z czystym sumieniem polecam Alberta każdemu kto boryka się z nadwagą ale również wszystkim tym którzy chcą zmienić swój tryb życia, popracować nad swoją sylwetką i zadbać o swoją formę!
Monika"


Agnieszka Horbatiuk


Mistrzyni Świata w Taekwondo (Telford, Anglia) 2010 r, 6-krotna Mistrzyni Polski w Taekwondo semi i light contact. Aktywny zawodnik oraz trener dzieci i młodzieży w wieku 3-15 lat.

"Sport wymaga wielu poświęceń, zdrowa dieta, systematyczne ćwiczenia siłowe itp. każdy sportowiec wie jak ważny jest dobór składników w diecie, jeżeli odpowiednio się nie naładujesz węglowodanami przed   treningiem nie dasz z siebie 100% natomiast jeżeli po treningu nie spożyjesz posiłku, masz problem z regeneracją i najgorszym dla nas katabolizmem, dlatego najważniejsza jest dieta, trening, regeneracja, suplementacja, teraz to wiem ! Dziękuję Albertowi, że zmienił moje nawyki żywieniowe, pomógł ukształtować sylwetkę, dziękuję za trafione porady, profesjonalista w 100%!!!"

Sebastian Dzieruk

Sebastian Dzieruk

"Współpracę z Albertem rozpocząłem od 15.X.2013r. Po 3 miesięcznej redukcji, efekty były niesamowite 14 kg mniej, 14 cm mniej w pasie, bez żadnych głodówek, ograniczeń itp. Nie sądziłem że redukcja, trenowanie mogą przynosić, takie niesamowite rezultaty. Nie spodziewałem się że może być to przeze mnie zrealizowane, nie wierzyłem w swoje możliwości, ale Albert potrafił mnie tak zmotywować, pokierować że efekty w końcu przyszły. Po 3 miesiącach redukcji byłem jeszcze bardziej godny sukcesu, dlatego nie miałem nawet ochoty przerywać współprace z Albertem. Jeżeli ktoś ma kłopoty z tkanka tłuszczową, bezapelacyjnie polecam współprace z Albertem".


Marysia Skupska

"Dawno, dawno temu pewna dziewczyna o imieniu Marysia, zapragnęła mieć sylwetkę jak Aniołki Victoria's Secret, a że była niedoinformowanym leniem, a powiedzenie ,,chcieć to móc,, nie przekładało się na rzeczywistość, to stała w miejscu. Najpierw próbowała osiągnąć swój cel  robiąc codziennie brzuszki, a po ćwiczeniach wcinając ukochane smakołyki. Efekty było widać bardzo szybko... zamiast kratki, pojawiła się jeszcze większa oponka.
Marysia załamała się tym co zobaczyła w lustrze i na wadze. Postanowiła ,,na poważnie,, wziąć się za siebie.Wyszukała w internecie magiczne sposoby, na utratę zbędnych kilogramów, przecudowne hollywoodzkie diety. Oczywiście spróbowała i przez 4 dni nie jadła nic, tylko piła magiczny eliksir... Efekt? 3 kilogramy w 4 dni,no no, niezły wyczyn! Ale co z tego, jak po skończeniu kuracji niechciane cyferki na wadze, powróciły i to z posiłkami! Skubane nie chciały się poddać! Załamana i bezradna Marysia, któregoś razu rozmawiała z kolegą na temat diet, ćwiczeń itp.

Tak się dogadali, że chłopak polecił jej pewnego człowieka... był nim Albert Kośmider!
Troszkę nieśmiała, młoda kobietka postanowiła odezwać i nawiązać współpracę. Nieznajomy, przystojny mężczyzna ciepło odpowiedział na próbę nawiązania kontaktu. Po omówieniu wszystkich ważnych kwestii, Marysia wzięła się za wykonanie wytyczonych zadań. Raz jej to lepiej wychodziło, raz gorzej, zależało od motywacji, ale udało się! Duża Marysia zmalała z wagi 83kg do 64,5 kg! Ktoś powiedziałby, że to cuda! Ale nie, nie... To dzięki wspaniałemu Trenerowi, Albertowi! Od końca sierpnia, do końca lutego gdzieś wyparowało 18,5kg, jednak nikt z tego powodu nie ubolewał,a na dodatek dziewczyna dalej chce się pozbyć reszty nieprzyjaciół i osiągnąć zamierzony kilka lat temu cel.

Bardzo chcę podziękować Albertowi za owocną współpracę. Gdybym nie spotkała Jego na swojej drodze, to kto wie czy dalej nie rosłabym wszerz. Drogi Pan Trener jest bardzo sympatyczną osobą! Ma świetne podejście do swoich podopiecznych, zawsze pomocny, czy to ranek, czy to wieczór. Zawsze odpowiada nawet na banalne pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Dzięki Albertowi, przekonałam się np. że siłownia jest bardzo ważna, dowiedziałam się jak mam ćwiczyć. Od poznania moje życie uległo zmianie, zaczęłam się bardziej interesować sportem oraz tematami dietetycznymi. Ćwiczenia stały się częścią mojego życia, bez której nie mogę się obejść.

Bardzo gorąco polecam wszystkim tego oto trenera personalnego. Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach, a poszukuje kogoś kto się nim zaopiekuje i przygarnie pod swoje umięśnione skrzydło, to lepiej nie mógł trafić! POLECAM POLECAM POLECAM! Także nie czekajcie, tylko łapcie za telefon, klawiaturę, papier, cokolwiek i odzywajcie się do Alberta! Może niedługo i Ty będziesz się cieszył z nowego ciała! "

Patrycja Wysocka
Patrycja Wysocka
Marketing Assistant\Coordinator

"Moja przygoda z siłownią oraz współpraca z trenerem personalnym (Albertem) zaczęła się od listopada. Wcześniej (wrzesień i październik) ćwiczyłam fitness 8h w tygodniu (TBC, Fat Burning, ABT itp.). Po dwóch miesiącach doszłam do wniosku, że fitness nie daje mi tego, czego bym chciała, wyrzeźbionego, estetycznego ciała. Postanowiłam spróbować ćwiczeń na siłowni wraz z odpowiednim planem żywnościowym. Przez zupełny przypadek, bardzo szczęśliwie, trafiłam na stronę Alberta. Przeczytałam od razu kilka artykułów i decyzja była szybka: „Chcę ćwiczyć poprawnie, bez kontuzji i efektywnie, czyli potrzebuję trenera personalnego”. Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Napisałam na podany na stronie adres mailowy. Co mnie od razu pozytywnie zaskoczyło? Niemalże natychmiastowa odpowiedź. Albert ułożył pode mnie plan żywnościowy oraz treningowy, na który również niedługo czekałam. Umówiłam się na 6 treningów, kolejne 6 zrobiłam sama. Współpraca z nim to czysta przyjemność (nie licząc zmęczenia po treningu ;)). To osoba nie dość, że z doświadczeniem i naprawdę dużą wiedzą, to również kontaktowa, otwarta i z poczuciem humoru. W tej chwili z Albertem ćwiczę średnio 4 razy w miesiącu (podnosi stale poprzeczkę i weryfikuje czy jest postęp).

Czy mogę go polecić? Nie tyle mogę, co chcę i muszę! Chcę, bo to osoba z którą naprawdę warto trenować, bo osiąga się wyznaczone efekty oraz satysfakcję z treningu (a dodatkowo wychodzi z siłowni z uśmiechem na twarzy), a muszę dlatego, że takich trenerów jak On, powinno być więcej. Albert zaraził mnie swoją pasją do sportu/ćwiczeń i siłowni (znajomi mówią, że jestem monotematyczna J). Teraz na każdy dzień treningowy czekam z niecierpliwością. Szczerze polecam!"

Kamil Chmiel
Kamil Chmiel

"Szukając odpowiedniego trenera, który pomógłby mi rozpocząć przygodę z siłownią natknąłem się na stronę Alberta. Wydawał się uczciwym i doświadczonym trenerem, więc postanowiłem się z nim skontaktować. Odpowiedź otrzymałem bardzo szybko. Podjąłem współpracę z tym wspaniałym człowiekiem i jestem z tego bardzo zadowolony. Plan treningowy i dietę otrzymałem już w dzień wpłaty, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Zaczynając ćwiczyć 6 miesięcy temu miałem niedowagę i ekstremalnie szczupłą sylwetkę. Dzięki pracy z Albertem mieszczę się teraz z granicach normalnej wagi dla mojego wzrostu, a budowa mojego ciała zmieniła się na lepsze. Największym pozytywem Alberta jest kontakt mailowy, na który zawsze szybko odpowiada. Wymieniłem z nim sporo maili i nigdy nie spotkałem się z brakiem odpowiedzi.
Serdecznie polecam Alberta wszystkim tym, którzy mają problem ze zmianą swojej sylwetki. Profesjonalny kontakt i doświadczenie to atuty, których nie brakuje temu jakże świetnemu trenerowi!"

Daria BanykDaria Banyk
Nauczyciel Ashtanga Yoga

"Dołączyłam do klientów Alberta jakieś 7 tygodni temu. Przeczytałam o nim kilka opinii na różnorodnych blogach o tematyce sportowej i dietetycznej, popytałam i wybór padł :) Albert okazał się być osobą bardzo pozytywną, dopasowującą się, a zarazem konkretną i przekonującą. Ale najważniejsze chyba dla wszystkich to plan i efekty: zgodziliśmy się na początkowy plan redukcyjny na 3 miesiące. Nie mam jakiejś dużej ilości kg czy cm do stracenia, ale efekty były od razu widoczne- najpierw kg, potem cm, 2 rozmiary mniejsze ubrań i teraz efekty na zdjęciach. Co najważniejsze, zmniejsza się tłuszcz, nie mięśnie. Mam dużo energii, chociaż jestem na diecie i jest jesień:) Plan jest jak najbardziej wykonalny, dopasowany do mnie i mojego trybu życia. Dieta prosta, bez udziwnień i z wyborem. Moje cele dzięki Albertowi stają się bliższe do spełnienia i zamierzam kontynuować współpracę z nim jeszcze długo. Polecam!!!"

Agnieszka Witoszyńska
Agnieszka Witoszyńska

"Dzięki Albertowi zrozumiałam, że odchudzanie i treningi mogą być przyjemne. Ćwiczę od miesiąca i już widzę efekty. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto zaryzykować. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych - ustalił plan dla osoby poruszającej się na wózku, a to nie jest proste, uwierzcie"
Daniel Kwaśniewski
Daniel Kwaśniewski
Fotograf - http://www.danielkwasniewski.pl

"Siedzący tryb życia, nieracjonalna dieta i nadwaga gwarantowana, do tego czujemy się coraz gorzej, jakieś dziwne bóle jak u staruszków i ogólna ociężałość. W takich momentach odsyłam do Alberta to człowiek, który Wam pomoże. Nie wierzcie w diety cud, nie tędy droga. Albert przygotuje dla Was odpowiednią racjonalna dietę bogatą w wartości odżywcze, dostosowaną do Waszego organizmu, dietę która wpłynie nie tylko na utratę wagi ale również na znaczą poprawę samopoczucia. Od Alberta nauczyłem się co mam jeść, po wiele bardzo ważnych składników wcześniej nie sięgałem. Po 3 miesiącach z programem treningowo-żywieniowym Alberta schudłem 17 kg. Ale to nie było najważniejsze, zdecydowanie lepiej się czuje jestem dużo sprawniejszy, a nawet mniej choruje. Podejdźmy do naszego zdrowia profesjonalnie i kompleksowo to naprawdę się opłaca i tu najlepiej oddać się w ręce fachowca. Gorąco polecam Alberta. "

Wojtek Mosior
Wojtek Mosior
Fotograf

"Jak chudnąć to tylko z Albertem. Rzeczowo, na temat, pełen profesjonalizm. Dieta rozpisana na medal. Nigdy nie chodziłem głodny, choć myślałem, że tak będzie. Ćwiczenia idealne. Wszystko dopasowane do mojego trybu dnia. Na efekty nie trzeba długo czekać - 7kg w miesiąc. A obecnie ważę już 16 kg mniej. Prócz tego ten człowiek zaszczepił mi bakcyla do uprawiania sportu. Dzięki Albert. Wszystkim chcącym i wytrwałym polecam Jegomościa. Gwarantuje będziecie zadowoleni!  Wojtek"

Edyta Zając
Edyta Zając
Właściciel sklepu odzieżowego "Nicco" w Garwolinie

"Z Albertem znam się wiele lat, a mianowicie od podstawówki, a ćwiczę od września 2012 roku, trzy razy w tygodniu. Na regularne ćwiczenia zdecydowałam się z myślą o maksymalnie efektywnym wykorzystaniu czasu, jaki mogę poświęcić na treningi. Mam go niewiele. Prowadzę bardzo intensywny tryb życia - eksperymenty na siłowni czy ćwiczenia w grupie nie do końca spełniają moje oczekiwania. Za to cele mam ambitne – modelowanie sylwetki (uda, brzuch, pośladki), poprawa ogólnej kondycji i wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni pleców.
Już po pierwszych treningach odczułam pozytywne skutki powrotu do lepszej formy. Po kolejnych tygodniach regularnych treningów doszło do tego lepsze samopoczucie, lepsza kondycja i poprawa sprawności i wydolności organizmu. Dzięki ćwiczeniom na mięśnie pleców mniej się garbię, a mój zmęczony wielogodzinnym siedzeniem przed komputerem kręgosłup przestał mnie boleć. Ćwiczenia są urozmaicone, i mam pewność, że są prawidłowo dobrane, a przede wszystkim skuteczne, bo Albert czuwa, abym nie popełniała błędów. 
Trening z Albertem to nie tylko wysiłek fizyczny ale doskonała okazja do poszerzania swojej wiedzy o tym jak się żywić – Albi świetnie zna się na dietach i zdrowym odżywianiu, gdyż sam układa plany żywieniowe.
Ćwiczenia z Albertem bardzo polecam, szczególnie osobom:
- bardzo zajętym i zabieganym, 
- chcącym osiągnąć konkretne cele ( np. płaski brzuch, wysmuklenie ud, zrzucenie wagi, budowa masy mięśniowej) w efektywny i skuteczny sposób
- wszystkim, którzy nie mają czasu na samodzielne eksperymenty ze sprzętem na siłowni
- chcącym poszerzyć swoją wiedzę na temat diety i zdrowego trybu życia
- szukającym rzetelnego, profesjonalnego i punktualnego trenera"

metamorfoza, odchudzanie, budowanie masy mięśniowejKrzysztof Falkowski

"Moja współpraca z Albertem rozpoczęła się trzy miesiące temu. Na siłowni trenuję od prawie 10 lat, ale ciągle brakowało czegoś, aby zrobić formę, która w pełni by mnie satysfakcjonowała. Zdecydowałem się na współpracę z trenerem personalnym i wybór (trochę przypadkowo) padł właśnie na Alberta, szybko okazało się, że był to wybór właściwy. Już na pierwszym spotkaniu dało się odczuć profesjonalne i fajne podejście, po przedstawieniu mojego celu sylwetkowego, omówiliśmy ogólny plan działania. Przygotowany przez Alberta plan żywieniowy i treningowy na pierwsze tygodnie oraz moja ciężka praca, przyniosły niesamowite efekty. Podczas 11 tygodni redukcji zjechaliśmy z 92,5 do 80 kg, tracąc przy tym w większości tkankę tłuszczową! Kolejny etap, który rozpoczynamy to już budowanie masy jakościowej. Polecam Alberta wszystkim, którzy planują podjąć współprace z trenerem personalnym, a jeszcze się wahają. Profesjonalne, indywidualne podejście, bardzo dobry i szybki kontakt w razie jakichkolwiek pytań lub bieżących korekt oraz ogromna wiedza, to cechy które charakteryzują mojego trenera!"

sposób na płaski brzuch, zrzucić brzuch, odchudzanieArtur Włodarski

"Maksymalny pozytyw wędruje dla Alberta, a w uzasadnieniu powiem dlaczego tak bardzo cenię sobie jego osobę.

Otóż z Albertem znamy się od czasów studiów, tj. od około 7 lat. Wówczas już był pozytywnie nakręcony na wszelkiego rodzaju sporty siłowe.
Jeżeli chodzi o mnie, to w tym okresie dopiero "raczkowałem" na siłowni i niewiele mi wychodziło. Współpracę podjęliśmy dopiero na przestrzeni ostatnich 2 lat i dopiero od tego czasu olśniło mnie niemiłosiernie. Oczywiście finalnym efektem jest moja wspaniała sylwetka, super samopoczucie, a także fakt, że odżywiam się zdrowo.

Albert
-dziękuję Ci za to, że uświadomiłeś mi, iż dieta to podstawa, że bez niej nie ma efektów
-za ułożenie tej że diety, która maksymalnie odpowiada potrzebom mojemu organizmowi w budowaniu pożądanej sylwetki
-za dopasowanie planu treningowego, który daje nie lada przyrosty
Wreszcie wielkie dzięki za wyrozumiałość i cierpliwość dla krnąbrnego ucznia, jakim niewątpliwie ja jestem.

Polecam wszystkim, którzy walczą na siłowni (wszyscy z doświadczeniem), a także dla tych bez doświadczenia, którzy poszukują drogi do wymarzonej sylwetki.

Serdeczne dzięki i pozdrawiam
Artur W."

Sebastian BożekSebastian Bożek

"Kiedy ja mówię trener, wy krzyczycie Albert! Tak, on warty jest każdego jednego okrzyku, to dzięki niemu osiągnąłem moje dotychczasowe sukcesy i przełamałem bariery, które wydawały się do tej pory nie do przejścia! Wiele ciekawych artykułów, mnóstwo ważnych i sensownych porad, a także niesamowita zdolność motywowania to to, co cechuje Alberta. Nigdy nie pozwolił żebym się na nim zawiódł, zawsze był wtedy kiedy go potrzebowałem, przez co ja również dawałem z siebie całkowite maksimum. Jeśli szukasz trenera dla siebie, to ja bez namysłu powiem Ci, że lepszego od niego nie znajdziesz, więc nie szukaj dalej, bo wybór jest oczywisty!"


Piotr Patryka
Piotr Patryka

"Po długiej przerwie jaką miałem od treningów i pasji, bo tak to można nazwać, postanowiłem wrócić do formy. Wiedzę, którą posiadłem we wcześniejszych latach w zupełności mi wystarczyła, lecz z wiekiem nasz organizm nie jest ta skłonny do regeneracji i budowy jak to miało miejsce w młodzieńczych latach. Po 4 miesiącach treningu byłem zawiedziony efektami. Postanowiłem wyszukać w internecie trenera personalnego i tak trafiłem na Alberta. Dzięki Jego wiedzy już po 2 miesiącach treningu i zbilansowanej diety zauważyłem różnicę, co zmotywowało mnie to do dalszych treningów. Albert jest kulturalny , zdyscyplinowany, podchodzi profesjonalnie i rzetelnie  do każdego zadania. Jest kreatywny i zawsze służy pomocą dzieląc się dużą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki Niemu dążenie do celu jest łatwiejsze i szybsze. Z cala odpowiedzialnością polecam trenera personalnego Alberta Kośmider'a"

Emilia Brochocka

"Albert jest prawdziwym profesjonalistą. Bardzo zna się na tym co robi. Posiada dużą wiedzę, którą chętnie się dzieli, odpowie na każde nurtujące pytanie :) Moim celem było przybranie na wadze, z racji sporej niedowagi.
Dzięki ułożonej diecie i ćwiczeniom przeszłam prawdziwą metamorfozę. W ciągu 4 miesięcy udało mi się przytyć 8,5 kg i trochę wyrzeźbić ciało.
Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu !"
metamorfoza sylwetki

Skuteczna zmiana sylwetkiTomasz Waraksa
Fizjoterapeuta

"Albert układając plan treningowy, czy też dietetyczny, wykazuje pełen profesjonalizm. Przede wszystkim zbiera wywiad odnośnie konkretnej osoby, co sprawia, że plan ma szansę zyskać miano „zindywidualizowanego”, co jest kluczem w treningu. Instrukcje są przejrzyste i oprócz samych wytycznych co i kiedy jeść lub ćwiczyć, podany jest szereg informacji – dlaczego tak, a nie inaczej. Uważam, że istotą jakiejkolwiek zmiany w funkcjonowaniu własnego ciała jest zrozumienie mechanizmów, które za tym stoją.  W przypadku Alberta można liczyć na to, że zostanie to dokładnie wyjaśnione. Kolejny plus ( i to duży!) jaki u mnie zebrał ten trener to poparcie swojej pracy o wyniki badań naukowych. Nic tu nie jest wyssane z palca. Piątka!"

Iza Nagel

"Gdy decydowałam się napisać do Albeta, targało mną mnóstwo wątliwości. Wszak zdrowy tryb życia jest moją pasją - codziennie trenuję, jem zdrowo, kto wie - może wyrzucę pieniądze w błoto ? Maila od Alberta otwierałam, spodziewając się godzin cardio na czczo, a dostałam porcję trzy razy mniejszą niż dotychczas (choć z wizerunkiem "cardio girl" zerwałam już dawno), za to w diecie zwiększyliśmy ilość węglowodanów i wtedy... zaczęłam chudnąć. Albert był do mojej dyspozycji przez cały ten czas. Sam z siebie tłumaczył, że moje ciało będzie teraz podlegało takim, a nie innym przemianom. Moją pierwszą reakcją było oczywiście niedowierzanie, ale postanowiłam negację odłożyć dopiero na czas bycia zawiedzioną ułożonym planem. Jak łatwo się domyśleć, taka sytuacja nie miała miejsca.. Czy mogę go polecić? Tak! Mogę i chcę, co też czynię przy każdej okazji. A gdy słyszę "wiesz, napisałam do Twojego trenera...", to czuje podwójną satysfakcję - bo to uznanie zarówno dla jego wiedzy, jak i mojego poświęcenia. Ja już wiem, do kogo zwrócę się z prośbą o plan na realizację kolejnych moich celów. I szczerze radzę, by Waszym doradcą stał się Albert - nie wykona za Was pracy, ale dzięki niemu osiągnięcie celów będzie na pewno znacznie prostsze i bardziej klarowne:) Z całego serca polecam i pozdrawiam! Iza"

Na koniec zamieszczam link Izy z Jej dokładną relacją redukcji: http://iza-en.blogspot.com/2015/05/52-dni-redukcji-w-zdjeciach.html

reverse dietDawid Zięcina

"Potrzebowałem kogoś kto pokieruje moimi treningami i dietą. Tak o to trafiłem na Alberta. Współpracujemy już od jakiegoś czasu i myślę iż będzie to długa i owocna znajomość. Albert pomagał mi przy budowaniu masy i redukowaniu. Wszystko z bardzo dobrymi efektami. Albert jest osobą bardzo miłą i uprzejmą i często służy bezcennymi radami dzięki którym również poszerzam swoją wiedzę. "

Darek Złotucha
Darek Złotucha

"Wszystko jest to możliwe z Albert Kośmider. Ten człowiek działa cuda też na początku nie dowierzałem w wiele przemian. Jednak się przekonałem, że Albert robi cuda z sylwetkami. Widać to też po moich zjęciach co widać to po zdj waga była 106 kg a jest 82 kg, a żyły to mało nie popękają. Tkankę tłuszczową mam poniżej normy jaka powinna być. Znajomi mnie nie poznali!"Komentarze

 1. Co tu dużo gadać. Gość zna się na rzeczy. Super kontakt o samego początku.
  Nosiłem się z zamiarem zrobienia masy, ale nie wiedziałem co i jak. Wcześniej podjąłem taką próbę ale niestety bez efektów. Postanowiłem znaleźć kogoś kto mnie poprowadzi "za rękę" przez wszystkie szczeble wtajemniczenia, a jednocześnie jego usługi będą stosunkowo tanie i będę miał poczucie, że człowiek, z którym będę chciał współpracować znajduję się na właściwym miejscu. Znalazłem i się nie zawiodłem. Albert to gość, który podchodzi do każdego indywidualnie i z niezwykła starannością. Mało takich!!! Na siłowni są trenerzy tzw. personalni, ale z mojego doświadczenia "personalni" to tylko w nazwie.
  Plany treningowe cacy, dieta cacy i generalnie wszystkim polecam tego człowieka bo skubany zna się jak mało kto!!!

  Pozdro
  Bartek

  OdpowiedzUsuń
 2. Z doświadczenia wiem, że treningi pod okiem trenera personalnego są dużo bardziej efektywne. Taka osoba dopilnuje, aby wszystkie ćwiczenia były wykonywane prawidłowo.
  ______________________________________
  https://adrianbugno.pl/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Każdy Wasz komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Jednakże bez zastanowienia usuwam wszelkie reklamy oraz spam.