Przejdź do głównej zawartości

Najdziwniejsze i najgorsze sposoby na odchudzanie

Albert Einstein cytat

Istnieją na ziemi osoby, które nie kierują się racjonalnym spojrzeniem na świat. Istnieją również inni, którzy mają na tych pierwszych odpowiednią przynętę. Jedna ze stron wychodzi ze współpracy z grubszym portfelem, a druga z brakiem efektów lub utratą zdrowia.


Wszędzie tam, gdzie osoba chcąca się odchudzić i nie ma odpowiedniej woli walki, czy chęci do zmian - powstają takie poniższe sposoby na odchudzanie.

implant odchudzający na języku

1. Implant na języku. Jeżeli ktoś nie może powstrzymać się od jedzenia to jest na to sposób wymyślony przez dr. Nikolasa Chugay'a. Polega on na zabiegu przytwierdzenia do górnej części języka kawałka polietylenu. Implant ten sprawia, iż jedzenie twardego pokarmu staje się bardzo bolesne. Tym samym klient zmuszony jest do stosowania mniej kalorycznej płynnej diety.

pigułki odchudzające

2. Setki magicznych pigułek. Każda pigułka nawet ta na receptę nie przyniesie wymiernych efektów bez odpowiedniego żywienia wraz z dozą aktywności fizycznej. Niestety wiele osób myśli, że może jeść jak jadło do tej pory i nie ruszać się, a pigułka ich odchudzi.

pigułki z tasiemcem

3. Dieta tasiemcowa. Kupujemy preparat z jajami tasiemca. Zjadamy i później pasożyt (lub kilka) się rozwija i zjada nasz pokarm i nas samych. W rzeczywistości sposób ten nie odchudza, a po prostu wyniszcza.

dieta śpiącej królewny

4. Dieta Śpiącej Królewny. Być może nie kosztuje nas bezpośrednio, ale kosztuje za to nasz czas, ponieważ będąc na niej zaleca się jak najwięcej spać. Wiadomo - podczas snu nie jemy.

mydło odchudzające

5. Mydło wymywające tłuszcz. Z reguły skład opiera się na bazie niby magicznych wodorostów. Cena za kostkę czasem przekracza 50 zł.

okulary odchudzające

6. Okulary odchudzające. Japończycy stworzyli urządzenie Meta Cookie+, które skanuje obraz produktu, który spożywamy, po czym przedstawia nam obraz potrawy dwa razy większy.

jedzenie wacików

7. Kolejna tania ale bezsensowna metoda - to jedzenie wacików. Do tej pory znajdzie się wiele bezmyślnych osób, którzy ją stosują. Skutkiem ubocznym może być niedrożność jelit.

Podsumowanie.Może nie mam dużej rzeszy osób czytających mój blog. Jednakże wiem, że jest to grupa bardzo świadomych i mądrych osób, dla których zdrowe żywienie, aktywność stanowią dużą wartość. Stąd taki artykuł może jedynie stanowić swego rodzaju ciekawostkę.
Mam też nadzieję, że być może przytoczycie jakiś inne metody na dziwne odchudzanie, o których słyszeliście?

Komentarze

 1. Jeszcze jest metoda balonika - połknięta kapsułka rozpuszcza swoja otoczkę i balonik zostaje nadmuchany w żołądku, co powoduje ciągłe uczucie sytosci. Gdy juz dana osoba schudnie ile chce balonik jest przekłuwany - coś jak operacja zmniejszenia żołądka bez operacji,

  OdpowiedzUsuń
 2. Mydło wymywające tłuszcz rozłożyło mnie na łopatki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. O moj Boze, skad ludzie biora pomysly na takie rzeczy?! Mydlo wymywajace tluszcz rozbawilo mnie to lez, ale juz dieta tasiemcowa i polykanie wacikow spowodowalo u mnie uczucie slabosci... A wystarczy po prostu zbalansowana i dieta, to calkiem proste :)!

  OdpowiedzUsuń
 4. o nie o nie, tragedia! skąd ludzie w ogóle biorą takie pomysły... jedzenie wacików? to wzbudziło we mnie obrzydzenie, bo tak trudno zacząć ćwiczyć i jeść zdrowiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. mydlo odtluszczajace hahah pewnie mozna kupic na allegro, ostatnio widzialam figi push up :P hahha

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Każdy Wasz komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Jednakże bez zastanowienia usuwam wszelkie reklamy oraz spam.